Mobil Uygulama

Mobil Uygulama
Mobil uyumlu web tasarım, izmir mobil uyumlu web tasarım, Mobil uyumlu web sitesi, izmir mobil uyumlu web sitesi , web tasarım izmir,

MOBİL UYUMLU WEB TASARIM

Mobil uyumlu web tasarım yani İngilizce ismiyle belirtiksek responsive (duyarlı) web sitesi; web sayfasının hem yüksek çözünürlüklü bilgisayarlarda hem de mobil cihazların barındırdığı değişken ekran çözünürlüklerinde görüntülenirken doğru ölçeklendirmeyle görünmesi, doğru oranda görünmekle kalmayıp rahat gezilebilmesi maksadıyla yapılan web sitesi uygulama biçimidir.

ANALİZE ANYTHİNG

Bizim web sitelerini yaparken kullandığımız kodlama bootstrap framework yapısı kullanılarak oluşturuluyor. Duyarlı bir web sitesini en doğru yapıda kurgulamak ve web sayfalarını mantık çerçevesinde tasarlamak, sadece tasarlamakla kalmayıp görüntülenebileceği bütün ekranlarda doğru görüntülenmesini sağlıyoruz. Web sitenizin erişilen sayfasının hangi çözünürlüğe uygun olarak görüntülenecekse o ekran çözünürlüğüne uyumlu olarak biçimlenmesi, içeriğinin tam görüntülenmesi ve insanlar için kolay gezilebilir yapılanması oldukça mühimdir. Bu uygulama responsive (duyarlı) ismiyle bilinen mobil uyumlu web tasarım olmaktadır. Arama motorlarına ait örümcekler diğer bir adıyla arama motoru botları web sayfanıza ulaştığında sitenizi indeksler, kayıt altına alır ve sitenizi arama motorlarına kayıt ederek mobil uyumlu web tasarım veyahut mobil uyumsuz olarak ilişkilendirilmiş kategorilerde bulunmalarını sağlarlar. Biz mobil uyumlu web tasarım sitelerini size teslim ederken bu yapıyı kurguluyor, uyguluyor, size internet sitenizi ölçeklenebilir biçimde teslim ediyoruz. Web sayfası doğru kod yapısıyla düzgün şekilde kodlanmışsa, arama motoru botları sitenize geldiklerinde web sitenizi mobil uyumlu web tasarım olarak kayıt altına alacaklardır ve buda web sitenizin iyi puanlar alarak sıralamada ilerilere yürümesine olanak sağlayacaktır.