%100 Mobil Uyum
Harika masaüstü tasarımları yapsak da aynı özenle mobil uyumda da tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz.
Kaliteli Ekip
Başarımızda alanında eğitim görmüş branşlarında tecrübeli uzmanlardan oluşan ve pratik çözümler üretebilen güler yüzlü ekip arkadaşlarımızın imzası var.
Güçlü Tasarımlar
Güçlü bir tasarım yapısı projelerin değerini arttıran en önemli parametredir. Tüm projelerimizde tasarım tercihlerimize ve beğenilerimize güveniyoruz.
Web

Tasarım

Doğru stratejileri ortaya koyarak hedef aramalarda bulunan web tasarım çözümleri sunuyoruz. Bu noktada bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu, sade, hızlı ve yönetilebilir web sitelerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu

Web sitenizin cep telefonundan, tabletten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir olması bizim için önemlidir. İşletmenizin web tasarımını bütün cihazlardan mükemmel şekilde görünecek şekilde kurguluyoruz. Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede buluyor.

Site trafiği nasıl artırılır?

Dijital dünyada sizi bireysel veya kurumsal olarak temsil eden araçlardan birisi de web sitenizdir. Gerek iş dünyasında gerekse de bireysel hayatınızda web sitenizin kuvvetli olması size birçok fayda sağlar. İnternette milyonlarca web sitesi bulunuyor. Bireysel veya kurumsal olarak içerik üreten web siteleri dijital dünyada kişilerin veya işletmelerin saygınlığını artırıyor ve bir temsilci görevi görüyor. Düzenli ve özgün içerik üreten web sitelerinin arama motorları tarafından ön plana çıkarıldığı da bir gerçek.

 • Web sitenizin trafiğinin artması için izlemeniz gereken birkaç yol var.
  1. Düzenli içerik paylaşmak
  2. Organik arama sonuçlarında iyileştirme yapmak
  3. Dijital ortamda sitenizin tanıtımını yapmak
  4. Sosyal medyayı etkili kullanmak
  5. Sitenizin performansını artırmak

  Şimdi hepsini daha yakından inceleyelim.

ÖnermekteyizBacklink Paketlerimiz ile daha hızlı sonuçlar
9 Günde %30 Trafik Artışı

Web Tasarım Süreçlerimiz

Web tasarım süreçlerimizin temeli analizdir. Markanızı, beklentilerinizi ve hedeflerinizi önce sizden dinleriz. Ardından sektörüzün analizini yaparak size en doğru web sitesini hayata geçirmek için önerilerimizi sunarız.

Analizimizin ardından web sitenizin içerisinde yer alacak başlıkları içeren site haritamızı size sunarız. Site haritamızda içerik başlıklarının yanı sıra bulunacak iletişim formları, sosyal medya hesapları gibi detaylara da yer vermekteyiz.

Site haritası onayınızla tasarım ekibimiz kurumsal çizgilerinize ve eklentilerinize uygun şekilde tasarım çalışmasına hayat verir.

Tasarım onayınızla web sitenizin kodlamasına başlarız. Bu aşamada arama motorlarının beklentilerine, kullanıcı deneyimine ve mobil uyumluluğa öncelikli temiz bir kodlama çıkmasını temel ilke olarak ele alırız.

Web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte öncelikli olarak test alanımızda web sitenizi yayınlarız. Bu aşamada gerekli güncellemeler ve değişikleri tamamlayarak alan adınızda yayına hazır hale getiririz.

Test yayınındaki web sitenizi onayınızla birlikte alan adınız üzerinde web sitenizi yayına alırız. Yayın aşamasıyla birlikte tüm testleri tamamlar ve yönetim panelini teslim ederiz.

Web sitenizi yayına almakla işimiz bitmiyor. İhtiyaç duyacağınız tüm güncelleme talepleri için size destek vermek için buradayız.

EnglishBulgaria İletişim