Neden Kent Ajans ?

Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemektir. İşimizin büyümesinin, sizin işinizin büyümesiyle orantılı olduğunun her zaman bilincindeyiz.

Aktif Müşteri
140
+
Bitmiş Proje
290
+

İzmir Web Tasarım 2014 den bu yana müşterileri ile potansiyel müşterileri arasında etkileşim gücünü arttırmaya yönelik projeler üretebilen ,sürekli olarak yeni iş fikirleri ile dinamizminizi canlandıran bir web tasarım ajansıdır.

Yerli ve yabancı sektörlerde yeni güçlü imajlar ve markalar meydana getirerek üretkenliğinizi artırmanın yanısıra kalıcılığı yakalamak temel hedefimizdir. Dolayısıyla sonuç odaklı geliştirdiğimiz projelerin başarılarının kaçınılmaz olması, bizleri bir web tasarım ajansı olmanın her zaman bir adım önüne taşımaktadır. Sürekli olarak sizlerden aldığımız ilham ve destekle ekibimizin ve çalışma alanımızın büyümeside bunun doğal bir sonucudur.

İzmir Web Tasarım müşterilerinin talepleri doğrultusunda Web Tasarım ve programlama , e-ticaret , arama motoru optimizasyonu , google reklamcılık , kurumsal kimlik ,alan adı tescili ve alan adı barındırma yönünde faaliyetlerini sürdürmektedir. İzmir Web Tasarım çeşitli faktörleri sektörde dikkatlice analiz etmiş ve sizler için kendini en iyi şekilde tanıtabilmek adına çeşitli değerlerini ön plana çıkartmıştır

Teknolojiyi Çok İyi Kullanıyoruz...
Kent Ajans, ARGE ve mühendislik yaklaşımıyla alanında farklılaşarak yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde, büyümesini sürdürülebilir kılmaktadır.
Kent Ajans, kurulduğu günden bu yana farklı sektörlerde 450’nin üzerinde firmaya web tasarım, internet reklamcılığı ve sosyal medya yönetimi çözümleri üretmiştir.
İşinizi Geliştiren Çözümler...
Şuanda İzmir ve İstanbul ofisleriyle hizmet vermekte olan Kent Ajans, işletmelerin işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için çözümler üretmektedir.
Dijital Pazarlama Çözümleri!
Web Tasarım, Sosyal Medya ve İnternet Reklamcılığı Konularında etkileyici çözümlere ulaşmak için teklif formumuzu doldurun.

Neler Yapıyoruz

Üretim Yapan Firmalara Dijital Çözümler
Müşterilerimize sunduğumuz tüm çözümlerimizde öncelikli hedefimiz en iyiye birlikte ulaşmaktır.
Kent Ajans B2B Çözümleri
Kullanıcı dostu bir gösterge tablosu üzerinde ilgili bayi/müşteri bilgileri, kredi limiti, fatura ve ödeme bilgilerini görüntüleyebilir ve güncel siparişlerin takibini yapabilirsiniz.
Sistem Yönetimi
Server & Application Monitor sunucularınızı ve uygulamalarınızı kapsamlı bir şekilde izlemenize, veri toplamanıza ve toplanan verileri yönetmenize olanak sağlar.
EnglishBulgaria İletişim