Seo nedir?

SEO  “Search Engine Optimization” Kısaltmasını ifade eder.Türkçe karşılığı  Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization) ‘dur. Bu tanım AMO olarakta sektör içerisinde anılmaktadır.  Seo arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. Bu düzenlemeler doğru şekilde yapıldığında, web siteniz arama motorlarında ilk sayfa ve ilk sıralarda yer alabilecek, buna paralel olarak müşteri portföyünüz ve satış hedeflerinize gözle görülür şekilde olumlu yönden etki edecektir. Seo çalışmalarının bir diğer adı ise yeni müşterilerdir.

Seo çalışmalarının profesyonel olması halinde, web sitenizin hit oranının yükselişi, mevcut müşterinizi ve satış değerlerinizi önemli ölçüde arttıracaktır. Seo= İnternet” reklamcılığı bizim bu konuya bakış açımızı yansıtır. Fakat bu reklam alanında en iyi dostunuz Google arama motoru optimizasyonu & Adwords olacaktır. Genel olarak artık web sitelerinizin alt yapısında, yazılımında, düzenlenmesinde ve tasarımında doğrudan etkili olan bu iki alan, aslında  seo çalışmalarınızın doğruluğunu teyit edecek onaylayacak tek kurumdur. Buradan yola çıktığımızda Seo’nun bir diğer isminin de Google’ı anlamak olduğunu söyleyebiliriz.

Seo, Seo Nedir ?, seo nedir, seo uzmanı, seo ajansı, seo danışmanı, izmir seo danışmanlığı, izmir seo uzmanı, izmir seo ajansı

Seo, Seo Nedir ?, seo nedir, seo uzmanı, seo ajansı, seo danışmanı, izmir seo danışmanlığı, izmir seo uzmanı, izmir seo ajansı

Gelelim Google arama motorunda ilk sıralara nasıl ulaşacağımıza. Bu tüm marka ve işletme sahiplerinin genel olarak arzu ettiği bir durumdur. Fakat düşünüldüğü kadar kolay bir çalışma olmayacaktır. Hiçbir şekilde bu çalışmanın 2-3 alt etiket, ya da birkaç Google’ı yanıltmaya yönelik kodların sağladığını düşünmeyin. Gerçek Seo, Google’a karşı dürüst olmaktır. Ve bu dürüstlük ciddi bir zaman maliyetine sebep olmaktadır. Tabi ki bu zaman maliyeti sizin düşündüğünüz gibi öyle küçük rakamlarla ifade edilemez. Sektörde bütün seo danışmanlarının ya da firmalarının her firmaya sizi birinci sıraya taşıyacağız diye bir cümle kurduğunu düşünün. Hatta düşünmeden söyleyelim, gerçekten bunu söylüyorlar. İlk aylar bir bakıyorsunuz ki siteniz ilk sayfa ilk sırada gözüküyor, fakat sonrasında acı gerçeklerle karşılaşıyorsunuz. Google tarafından siteniz kara listeye alınıyor. Bir daha mevcut domain adresinizle Google arama motorlarında yer alamıyorsunuz.İşte bu tür vakalardan dolayı Seo nedir sorusunu tekrar tekrar araştırıyorsunuz.

Hadi gelin gerçekleri anlatalım biraz. Seo danışmanlığı yapan dürüst şirketler sizlere birinci sayfa ve birinci sayfa garantisi vermezler. Seo Nedir ? Çünkü bu çalışma az önce bahsettiğimiz gibi göründüğü kadar kolay değildir ve bu süreci bilen şirketler, Seo nedir ? sorusunun cevabını bilirler.. Uzun bir zaman gerektirir. Bu zaman içerisinde ise size sabır gerekir.Çünkü pasta bellidir ve o pastadaki dilimlerden birisini almak için çabalarsınız.  Ama emin olun seo danışmanınız çok daha sabır göstermektedir. Onlarca makale, sosyal medya paylaşımları, doğru reklam alanları vs. gibi bir çok birimde koşturmaktadırlar. Yaptıkları çalışmaların doğal, organik ve özgün olması gerektiğini bilirler. Aslında esas maliyette burada başlar. Zaman maliyeti diye yukarıda bahsettiğimiz şeyde bununla alakalıdır.

Seo arama motoru optimizasyonu işleminin neresinde ve neler yapıyor?

bugüne kadar yapmış  olduğu seo çalışmalarında tercih edildiği kurum ve kuruluşları hedeflerine ulaştırdı. Seo nedir? ” sorusunun cevabını vermeye bu şekilde hak kazanmış oldu. Yalnız izmir kent ajans’ın olmazsa olmaz bir kuralı var. Seo Nedir ?Her hangi bir sektörden sadece bir firmanın Seo Nedir ? çalışmalarını üstleniyor, İkinci bir firmadan gelecek teklifleri geri çeviriyor. İlk sayfa ve ilk sıralamalarda yer almak için garanti vermiyor, fakat yükselme garantisini sözleşmeli olarak tarafınıza sunuyor. Seo Nedir ? – Arama motoru optimizasyonu çalışmalarımızda ilk sayfalara ulaştırdığımız referanslarımız için bizi arayın yada bize yazın. ” Seo nedir ?” sorunuzu daha detaylı yanıtlayalım. Çünkü Seo nedir sorunuzun yanıtlarını bu kadar kısa cümleler içerisinde ifade edebilmek mümkün değil.

EnglishBulgaria İletişim