Domain Seo

Domain SEO ‘nun basit bir şey olmasıyla birlikte, bir web sitesinin domain seo sıralamasında büyük etkisi olabilir, daha basit bir zaman içinde .

domain seo, seo, domain, domain fiyatları, seo uzmanı, seo ajansı, izmir seo uzmanı, istanbul seo uzmanı, ankara seo uzmanı,

Domain SEO Seçimi’nin basit bir şey olmasıyla birlikte, bir web sitesinin domain seo sıralamasında büyük etkisi olabilir, daha basit bir zaman içinde .

Domain SEO Ancak hiçbir şey sonsuza kadar sürmez ve birkaç yıl önce Google, destekleyici bir kalite unsuru olmaksızın yalnızca bir domain seo ele alınması gerektiğini fark etti.

Domain SEO Sorun, Tam Eşleme Etki Alanları’ndan (EMD) geldi. Şirketler, bir anahtar kelimeden biraz daha fazla bir alan adı satın alırdı. O sırada rütbelenmek için yeterliydi.

Domain SEO Şimdi işler değişti.

Domain SEO Yani, sorulması gereken soru: alan adları SEO çabalarınızı nasıl etkiliyor?

Bazı SEO Tarihi: 2012

Eski bir Maya takvimine göre, dünyanın sonunun nasıl olacağı 2012’yi hatırlıyor musunuz?

Fiziksel dünya hâlâ burada olmasına rağmen, Google alan adlarını kesinlikle sarsan bazı değişiklikler yaptı.

Google, kendi sıralamalarını iyileştirmeye çalışan SEO’lardan zayıf web siteleriyle SEO’larını arttırmaya çalışmaktan bıkmış olsa da, bir EMD özellikli.

Örneğin, bir şirket “otomobil sigortası fiyat teklifleri” ni sıralamak isteseydi, “otomatik sigortasıpricequotes.com” u satın alacak ve patlama, sıralamaya başlayacaktı.

Elbette, bu sitelerin gerçekte sıralaması fazla içerik yoktu. Bir sürü anahtar kelimeye sahip sadece birkaç web sayfası.

Google, bu tür şeyleri hayran değil, önemli ölçüde değer düşürdü … Şey, onlar SEO amaçlı alan adlarının değerini düşürdü söylemek üzereydim , ama bu doğru değil.

Ne demek istediğimi öğrenmek için okumaya devam edin.

Domains’in Online Pazarlamanıza Etkisi

Önemli olan, teknik SEO ve güçlü içerikten ücretli arama kampanyalarına ve sosyal pazarlamaya kadar her şeyi aynı hizmetleri sağlayan bir sürü SEO şirketi var.

Domain SEO şirketi biraz farklı olsa da ve farklı açılardan bu hizmetlerden gelirse de hepsi aynı teorilere dayanıyorlar. Arama motoru optimizasyonu yaklaşımını değiştirirken teori de değişmedi. Domain SEO Hedef önemli sorulara kaliteli cevaplar vermek, arama motorunun en iyi uygulamalarını izlemek ve hiçbir şeyin bayat kalmasına izin vermemektir.

Domain SEO Bunlar herkesin yapabileceği şeylerdir.

Bunların hepsinde benzersiz bir unsur alan adınızdır. Bu kimsenin kopyalayamayacağı bir şey.

Dolayısıyla bir alan adı, bir zamanlar yaptığı gibi sıralamalarınıza katkıda bulunmayabilir, ancak şunları sağlayabilir:

  • Domain SEO Daha yüksek tıklama oranları
  • Domain SEO Daha fazla güven
  • Domain SEO Arama motoru sonuç sayfalarında daha fazla dikkat
  • Domain SEO Daha fazla marka potansiyeli

Doğru Sinyalleri Göndermek

 En fazla değeri almak için alan adınızın doğru sinyalleri gönderdiğinden emin olmalısınız.

 Eğer tek sinyaliniz “Hey! Uzun kuyruklu ve kârlı bir anahtar kelimeyle eşleşen uzun bir alanım var! “O halde stratejinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

 Bir etki alanı, doğru bir şekilde kullanıldığında aşağıdakileri içermelidir:

  • Domain SEO Marka sinyalleri – Bir web sitesinde işletme alan adınızla ilgili herhangi bir söz ya da oluşum, marka bilinci oluşturma çabalarınıza katkıda bulunur.
  • Domain SEO Alaka işaretleri – Alan adınızda bir anahtar kelime varsa, arama motoru sonuçlarında kalın olacak. Ardından, kullanıcılar etki alanınıza baktıklarında sitenizi bu anahtar kelime ile ilişkilendirir.

 

EnglishBulgaria İletişim