WhatsApp
Yükleniyor...

SSL Sertifikaları

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa SSL SSL Sertifikaları

SSL Sertifikaları

SSL Sertifikası Nedir ?

SSL Sertifikası iki nokta arasındaki veri alış verişini şifrelenmiş şekilde gerçekleştirmeyi sağlayan bir kriptolama protokolüdür. SSL günümüzde en çok web sitelerinde kişisel verilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

SSL Kullanmanın Avantajları Nelerdir ?

- SSL Sertifikası web sitenize güven ve güvenlik sağlar.

- SSL Sertifikası verileri şifreleyerek kişisel ve hassas verileri korur.

- SSL Sertifikası web sitenize ve kurumunuza prestij katar.

- SSL Sertifikası e-ticaret sitelerinde dönüşüm oranını yükseltir.

- SSL Sertifikası ile web sitenizin arama motoru (SEO) itibarını arttırır.

Müşterilerinize Güven Verin

Sahip olduğunuz SSL sertifikası ile dijital varlığınız olan websitenizi ve ziyaretçilerinizi koruyarak müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz. Müşterileriniz websitenin size ait olduğunu teyit eden site mührü veya EV (Extended Validation) SSL olarak adlandırılan genişletilmiş doğrulama yöntemine sahip SSL sertifikasını görmesi web projenize güven verir ve prestij katar.

Şirketinizi koruyun

SSL Sertifikası; web sitenizde HTTPS:// protokolünü kullanarak ziyaretçi ile sunucu arasındaki veri akışının şifrelenmesini sağlar. SSL Sertifikası; veri transferi esnasında kötü niyetli kullanıcıların web üzerinden gönderilen şifre vb. önemli bilgilerinize ulaşmasını engeller. Bu sayede web siteniz üzerinden yapılan tüm veri işlemleri şifrelenir. SSL sertifikaları sayesinde websitenizi kullanan kullanıcıların veri güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Google Aramalarında Öne Geçin

Google'ın 6 Ağustos 2014 tarihinde resmi blogunda duyurduğu açıklamaya göre (https://webmasters.googleblog.com/2014/08/https-as-ranking-signal.html) SSL sertifikasına sahip olan websiteleri https:// kullanmayan sitelere göre ön sıralara çıkıyor. SSL sertifikasına sahip olarak Google'da öne çıkın.